Avarii testimise keskus

Meie turvatoolid on testitud ja heakskiidetud rangete standardite järgi

Kuna oleme ettevõte, mis on otseselt seotud laste turvalisusega, siis on meie tooted testitud kõige karmimate testidega ja need on tehtud eraldiseisvas sõltumatus laboratooriumis. Ja tegelikult on testid, mis meie toolid läbivad palju nõudlikumad kui ettekirjutatud ECE regulatsioon R 44/04 seda nõuaks. Meie soov on garanteerida turvatoolide ja komponentide kvaliteet mõõtes nende efektiivsust ja ohutust.

Meie turvatoolid on testitud palju suuremate kiirustega kui enamus kokkupõrkeid (50km/h) ja otsese kokkupõrkega puu või postiga. Ainult nii saame tagada, et kõige tundlikumad kehaosad on täielikult kaitstud õnnetuse korral.

Kui me oleme kindlaks teinud , et turvatool vastab ECE, CCC või rahvusvahelise regulatsiooni CRS nõuetele, vastavalt riigile kus ta kasutust leiab, peab turvatool lisaks saama heakskiidu ja läbima (PQ) testid, enne kui tool jõuab turule. Lisaks sellele on toolid regulaarselt testitud uue COP (Conformity of Production) nimelise testiga, mis tagab, et tootmises ei tekiks erinevusi ja kõik turvatoolid väljuksid tehasest ühesugustena.

Lisaks sellele rangele sisekontrollile võtavad erinevad organisatsioonid meie turvatoole regulaarselt täiendavaks kontrollimiseks. Ainult nii saame garanteerida oma toodete järjepideva kvaliteedi silmas pidades laste turvalisust ja mugavust.